(© PPG)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 14 maja, na ulicy Łużyckiej w Świebodzinie.

- Około godziny 16.20 na ulicy Łużyckiej w Świebodzinie, na przejściu dla pieszych, doszło do potrącenia ośmioletniego dziecka przez samochód osobowy – potwierdza sierż. sztab. Marcin Ruciński, oficer prasowy KPP Świebodzin. – Na miejscu trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności zdarzenia.

Jak podkreśla funkcjonariusz, na ten moment nie można jednoznacznie stwierdzić, czy do zdarzenia doszło z winy kierowcy, np. poprzez niezachowanie szczególnej ostrożności bądź niedostosowanie prędkości czy też dziewczynka gwałtownie wtargnęła na pasy.

- Na tę chwilę nie są znane obrażenia, jakich doznała 8-latka. Dziecko przytomne zostało zabrane karetką do szpitala w Zielonej Górze – podsumowuje sierż. sztab. Ruciński.

Wiadomości Gorzów Wielkopolski, Wydarzenia Gorzów Wielkopolski

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!