Po sukcesie kultowego „Hugo” Polsat ma kolejną niespodziankę dla młodych widzów. W sobotę, 11 listopada, na antenie stacji zobaczymy nowy program dla dzieci i młodzieży pt. „My3”.

- Pokażemy młodym odbiorcom, na co warto zwrócić uwagę w otaczającym ich świecie. Udowodnimy, że nauka, odkrywanie i rozwijanie pasji mogą być ciekawym, a nie tylko wymagającym ciężkiej pracy doświadczeniem - zapowiadają twórcy.

Goście programu idole młodzieży i pasjonaci w swoich dziedzinach, m.in.: Dawid Kwiatkowski, Cleo, Leon Myszkowski, Julia Wróblewska i Agnieszka Kaczorowska opowiedzą o swoich pasjach i marzeniach. Prowadzącymi i głównymi bohaterkami będą Natalia, Julia i Karolina „Grefi” - wokalistki zespołu muzycznego My3.

Program My3 będzie miał własną stronę www oraz profile w różnych kanałach mediów społecznościowych. Ideą produkcji jest zainspirowanie dzieci do odkrywania świata, poszukiwania autorytetów oraz zachęcenie ich do odnalezienia pasji i czerpania z niej radości. Seria skierowana jest do widzów w wieku od 4 do 12 lat. Składa się z dwudziestu czterech dwudziestodwuminutowych odcinków. Producentem wykonawczym jest TAKO MEDIA, firma odpowiedzialna za realizację m.in. seriali paradokumentalnych „Trudne Sprawy”, „Zdrady”, czy „Na Ratunek 112”.

Emisja programu na antenie Telewizji Polsat w każdą sobotę i niedzielę, od 11 listopada o godzinie 8.


Zobaczcie też: Mistrz: "Kaligrafowanie to nie gadanie! Trzeba pisać ważne słowa" [ZDJĘCIA,WIDEO]


Hallo

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

zenon (gość)

Jeżeli jest to program telewizyjny... to dlaczego "brzmi", a nie na przykład "wygląda"?

Ewa (gość)

Osobiscie nie podoba mi sie dlaczego? A dlatego ze jak dla mnie stroje, nazwa(krotka z 3), a nawet kolory wlosow dziewczat kojarza sie z zagranicznym mlodziezowym zespolem K3 jak dla mnie jest to czyste kopiowanie... czy juz na serio nie jestesmy w stanie wymyslec cos orginalnego?