Setki maluchów zjadą do Łagowa. Warto pojawić się na Zlocie Fiata 126p! Jakie atrakcje będą w tym roku?

Jak urozmaicić sobie długi majowy weekend? Niewątpliwie ciekawą propozycją jest Maluchowa Majówka, czyli zlot Fiatów 126p w Łagowie. Już po raz czwarty do Łagowa zjadą dziesiątki kultowych aut!

Po porannej rejestracji uczestników, już o godzinie 11.00 rozpoczną się konkurencje sprawnościowe. Te odbywać się będą na terenie należącym do hotelu Bukowy Dworek. Tradycyjnie nie zabraknie kolorowej parady. Wystartuje o godzinie 13.00 i przejedzie ulicami Łagowa, Łagówka i Jemiołowa, natomiast o godzinie 14.00 nastąpi oficjalne otwarcie oficjalnie zlotu w łagowskim amfiteatrze.

A wtedy wszyscy zainteresowani będą mogli przyjrzeć się kultowym maluchom i porozmawiać z ich właścicielami. Nie zabraknie też kolejnych konkurencji z udziałem króla szos, m. in. wybór najpiękniejszego i najstarszego malucha, zmiana koła na czas, pomiar głośności, ale i… przeciąganie fiata na linie.
O godzinie 17.00 na scenie zaprezentuje się zespół ETA – band, który wystąpił na scenie już podczas pierwszej Maluchowej Majówki. Przez cały czas trwania imprezy dostępna będzie stref najmłodszych, przygotowana przez studentki pedagogiki.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane