Świebodzin. Remanenty i refleksje z krótkiego pobytu prezesa PZPN Zbigniewa Bońka na Ziemi Lubuskiej

Informowaliśmy już, że 27 kwietnia, z wizytą w Lubuskiem, a konkretnie w Świebodzinie, gościł Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, wybitny reprezentant Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, były kapitan oraz trener Reprezentacji Polski. Co przyniosła ta wizyta?

Pobyt prezesa Bońka w Świebodzinie zapowiadał się bardzo interesująco i miał bogaty program. Prezes spotkał się z działaczami i mieszkańcami na stadionie. Po obejrzeniu meczu IV-ligowych zespołów - miejscowej Pogoni z Budowlanymi Lubsko - i krótkim relaksie spotkał się z prezesem LZPN - Robertem Skowronem i lubuskimi działaczami sportowymi i samorządowymi, z którymi rozmawiał o lokalnych problemach związanych z uprawianiem piłki nożnej.

Nazajutrz, w sobotę, 28 kwietnia, w Świebodzińskim Domu Kultury miało odbyć się Walne Zebranie Sprawozdawcze Lubuskiego Związku Piłki Nożnej z udziałem przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Nożnej: prezesem Zbigniewem Bońkiem, wiceprezesem ds. zagranicznych Andrzejem Padewskim, dyrektorem Departamentu Komunikacji i Mediów Januszem Basałajem, doradcą ds. sportu Prezesa PZPN Piotrem Burlikowskim oraz przedstawicielem Departamentu Administracji, Logistyki i Centralnych Zakupów PZPN Tadeuszem Oblińskim.

Niestety, z powodu niskiej frekwencji (brak kworum) Walne Zebranie nie doszło do skutku. Tym samym nie dokonano niezbędnych zmian w statucie Związku i uchwał, m.in. o przejęciu przez Związek rozliczeń finansowych klubów z sędziami piłkarskimi. Szkoda, zabrakło tylko 14 osób, by obrady były owocne.

Z obecności prezesa Zbigniewa Bońka skorzystali natomiast ci działacze, którzy dotarli do sali widowiskowej ŚDK. Większość pozowała do zdjęć i wykonywała sefie z legendą polskiej piłki. Tyle, i aż tyle korzyści...

ZOBACZ WIDEO: PREZES ZBIGNIEW BONIEK O LUBUSKIM, I NIE TYLKO, FUTBOLU

Więcej wiadomości w tygodniku papierowym „Dzień za Dniem” lub na www.prasa24.pl. Aktualny numer w każdą środę.**Zajrzyj też na Facebooka Dzień za Dniem**

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane