Na Orliku przy SP nr 7 w Świebodzinie odbyła się pierwsza runda ogólnopolskiego projektu realizowanego przez Fundację Orły Sportu, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz PGNiG - Kocham Ręczną na Orliku. W zawodach wystąpiły dziewczynki i chłopcy z roczników 2007 i młodsi. Koordynatorem imprezy był trener Tomasz Kiersnowski.

W zawodach zmierzyło się ze sobą 11 zespołów ze szkół podstawowych, Były to ZE Trzciel, SP 2 i SP 7 Świebodzin. Każda ze szkół wystawiła więcej niż jedną drużynę. Zarówno wśród dziewcząt, jak i w gronie chłopców wygrały drużyny „Siódemki”. Obie awansowały do rozgrywek szczebla wojewódzkiego. - Wszystkie dzieci dobrze się bawiły, była fajna atmosfera, sportowa rywalizacja i gra fair play - podsumował zawody Tomasz Kiersnowski.

Kolejność końcowa

Dziewczęta: 1. SP 7 I, 2. SP 2 I, 3. SP Trzciel, 4. SP 7 II, 5. SP 2 II

Chłopcy: 1. SP 7, 2. SP 2, 3. SP Trzciel, 4. SP 2 Niepokonani, 5. SP 2 Jastrzębie, 6. SP 2 Orły

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt (SP 7): Aleksandra Osińska, Hanna Sot, Klaudia Sawicka, Milena Łuczak, Julia Stanulewicz, Aleksandra Maczalska, Oliwia Mazur, Maja Walczak

Skład zwycięskiej drużyny chłopców (SP 7): Jakub Horbatowski, Paweł Walczak, Michał Bokun, Kacper Szymczak, Kornel Hniopek, Kacper Gumny


ZOBACZ WIDEO: KOCHAM RĘCZNĄ NA ORLIKU

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!