Święto Czekolady w Kargowej. Wiemy, kto wystąpi na scenie!

VIII Międzynarodowe Święto Czekolady w Kargowej odbędzie się 2 czerwca. Na jakie atrakcje mieszkańcy mogą liczyć tym razem? Znamy program!
 FOT. GRZEGORZ GALASINSKI, DZIENNIK LODZKI/POLSKA PRESS

W samo południe wystartuje VI Bieg Princessy, a kilka minut później nastąpi oficjalne rozpoczęcie Święta Czekolady. Wtedy to burmistrz Kargowej Jerzy Fabiś, przekaże Młodzieżowej Radzie czekoladowy klucz.

Od godziny 12.45 na scenie prezentować się będą: dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Schulzendorf oraz Vinor, zespoły śpiewacze: Trzebiechowianie, Wiwat z Podmokli Małych, Kargowiacy oraz Carmin.

O godzinie 15.00 na scenę wkroczą laureaci XVIII Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Od Przedszkola do Kargowej”, a następnie zaprezentują się sekcje artystyczne Gminnego Centrum Kultury.

Po godzinie 17.00 rozpocznie się koncert zespołu „Gdzie jest G—dur”, a następnie na scenie pojawią się największe gwiazdy Święta Czekolady! O godzinie 18.00 zagrają „Piękni i Młodzi”, a o godzinie 20.00 „The Postaman”!

Na tym nie koniec, bo po koncertach gwiazd odbędzie się dyskoteka DJ.

Tradycyjnie też nie zabraknie imprez towarzyszących: zwiedzania fabryki Nestle, prezentacji czekoladowych wypieków sołectw gminy, animacji dla dzieci czy warsztatów czekoladowych.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane