Szał w bydgoskim Lidlu. Ludzie kupowali po całym kartonie masła

Lidl zorganizował promocję. W minioną sobotę można było kupić masło za niecałe 3 złote za kostkę. Normalnie w sklepach kosztuje ono około 6 złotych. To dlatego klienci, gdy tylko otwarto o godz. 7.00 rano dyskont, rzucili się na masło. Niektórzy brali nawet po całym kartonie masła, bo sklep limitów zakupu nie wprowadził. Nie obyło się bez kłótni.

Gdy kostka masła kosztuje 5 złotych lub mniej, to jego cenę można uznać za atrakcyjną. A właśnie w sobotę Lidl przygotował promocję i można było kupić masło za niespełna 3 złote.

W jednym ze sklepów tej sieci w bydgoskim Fordonie ludzie już stali przed godz. 7.00 rano pod drzwiami. Gdy punktualnie o siódmej sklep otwarto, wielu klientów od razu poszło do w stronę regałów, gdzie jest wystawione masło.
- Przyszłam na zakupy tak wcześnie, ale z innego powodu niż tanie masło - opowiada klientka. - Chciałam kupić prowiant, bo wybieram się z mężem na działkę. Zdziwiłam się, jaki szał ogarnął ludzi kupujących masło za 2,99 zł za kostkę. Niektórzy brali po kilkanaście sztuk, a nawet całe kartony masła. Klienci przepychali się i kłócili, żeby zdobyć towar. Wstyd mi było na to patrzeć, a co dopiero zachowywać się, jak ten tłum.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

05.05.2018, 07:10

Większość to sklepikarze, którzy potem sprzedadzą te masło u siebie za 7 zł i płaczą jak im to źle, bo dyskonty im odbierają klientów

23.04.2018, 19:06

A karpi nie było?

23.04.2018, 11:49

no cóż,po prostu bydło...

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane