Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Świebodzina 2015 - Finał

  Plac ratuszowy w Świebodzinie
  Świebodzin, ul. Plac Jana Pawła II/

  21:00 Sobota, 20 czerwca

  • Wstęp wolny

  Piersi

  Piersi - kapela rockowa powstała w 1984 roku w Jarocinie. Zespół założyli: Rafał Jezierski, Zbyszek Moździerski oraz Paweł Kukiz. Twórczość Piersi charakteryzują prześmiewcze teksty, które zawsze dotykają ważnych i aktualnych kwestii społecznych, kulturalnych i politycznych w Polsce.
  W styczniu 2013 roku Paweł Kukiz zrezygnował ze współpracy z zespołem Piersi.
  Muzycy postanowili kontynuować swoją działalność nadal.

  Faster

  Zespół Faster istnieje na scenie polskiej muzyki tanecznej od 2008 roku.
  Rok 2009 był dla zespołu przełomowy – wtedy właśnie powstała piosenka Seniorita. Spotkała się ona z ogromnym uznaniem publiczności. Dlatego właśnie do niej powstał wideoklip. Kolejne lata zaowocowały wieloma nowymi utworami oraz teledyskami („Kawalerski stan”,”Uderzam w melanż”,”Mega Party”,”Zróbmy deal”), które spotkały się z niewykłym uznaniem słuchaczy. Teledyski zespołu są emitowane w wielu renomowanych stacjach telewizyjnych takich jak VIVA Polska, ITV, Tele 5, Polonia 1, TVR. Polo TV, TV Disco i kilku stacjach lokalnych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?