Wybierz region

Wybierz miasto

  Eko-las 2018

  Mostki koło Świebodzina
  Świebodzin, ul. mostki/

  Od 7.09.2018 do 9.09.2018

  • Brak informacji o cenie

  Targi Gospodarki Leśnej, Przemysłu Drzewnego i Ochrony Środowiska EKO-LAS to największe i zarazem jedyne profesjonalne Targi skierowane do sektora leśnego w naszym kraju dające uczestnikom wiele nowych możliwości, ponieważ każdorazowo wzbogacone są wieloma dynamicznymi pokazami maszyn w czasie pracy. XVI edycja wydarzenia odbędzie się w Mostkach koło Świebodzina.

  Od wielu lat Targi EKO-LAS wspierają rozwój branży leśnej, utrzymując się w czołówce wystaw prezentujących najbogatszą ofertę maszyn, urządzeń oraz usług leśnych w naszym kraju. Lokalizacja imprezy w naturalnych warunkach daje możliwość wydobycia praktycznych zalet maszyn, ale też umożliwia prezentację trendów, technologii i nowości produktowych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Głośne i kontrowersyjne...cytaty roku 2018 Kto to powiedział? QUIZ