Wybierz region

Wybierz miasto

  Międzynarodowy Festiwal Folkloru Oblicza Tradycji

  Ośrodek Wczasowy Komendy Wojewódzkiej Policji
  Niesulice, ul. /, +48 68 381 21 21

  13:00 Wtorek, 28 lipca

  • Wstęp wolny

  Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze przygotowało nowy projekt festiwalu folkloru pn. Oblicza Tradycji, który zostanie zrealizowany w dniach 26 lipca – 1 sierpnia 2015 roku na terenie Zielonej Góry, Łagowa i pozostałych miejscowości województwa lubuskiego.

  W tym roku projekt pn. Oblicza Tradycji zakłada wprowadzenie nowych elementów, m.in. udział wielopokoleniowych grup - zarówno w charakterze wykonawców, jak i widzów - zaproszonych do współtworzenia atmosfery spotkań festiwalowych oraz promowania form niematerialnego dziedzictwa w życiu współczesnym.

  W ramach projektu przygotowany jest cykl badań terenowych, koncertów w formie lekcji folkloru, koncertów kapel, konkurs solistów pn. „Śpiewacy w Ochli”, warsztaty, występy uliczne, korowód, ekspozycja rękodzieła, rzemiosła i tradycji, degustacja tradycyjnych potraw. Uczestnicy zrealizują zaplanowane działania na zielonogórskiej starówce, w Lubuskim Teatrze i Zielonogórskim Amfiteatrze oraz na scenach plenerowych w poszczególnych miejscowościach Ziemi Lubuskiej.

  W programie o godz.13.00 i 14.30 koncert zespołów z BOŚNI I HERCEGOWINY

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy znasz te przesądy domowe?