Wybierz region

Wybierz miasto

  Pippi Pończoszanka

  Błonie - Świebodzin
  Świebodzin, ul. Pl. Stanisława Konarskiego/

  15:00 Sobota, 5 sierpnia

  • Wstęp wolny

  Pippi Pończoszanka w gronie piratów-akrobatów przemierza całą Polskę. Do kolejnych miejscowości przyjeżdża namiot cyrkowy, w którym spotkamy rudą dziewczynkę z ogromną fantazją i mnóstwem pomysłów. Pippi nie siedzi prosto przy stole, śpi z nogami na poduszce i nie lubi, jak każe jej się coś robić. Jest samodzielna, odważna i silna, ale bardzo tęskni za swoimi rodzicami. Twórcy cyrkowo-muzycznego przedstawienia podejmują temat miejsca dziecka w społeczeństwie, upominają się o jego prawo do indywidualności i o możliwość decydowania o sobie. Jednocześnie chcą przypomnieć dorosłym, jak ważną rolę pełnią oni w procesie kształtowania tożsamości swoich dzieci.

  W dniach 5-6 sierpnia w Świebodzinie zagości ogromny namiot cyrkowy z ok. 30 osobową ekipą aktorsko-cyrkową, przez dwa dni odbywały się będą warsztaty i zajęcia dla najmłodszych, spektakl i wiele innych atrakcji.

  PROGRAM OBJAZDU (ŚWIEBODZIŃSKIE BŁONIA)

  DZIEŃ I
  15.00 - WARSZTATY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU 6-12 LAT
  17.00 - FINAŁ WARSZTATOW: PARADA ULICAMI ŚWIEBODZINA

  ZAPISY NA WARSZTATY! DEKLARACJĘ UDZIAŁU W WARSZTATACH MOŻNA POBRAĆ W SEKRETARIACIE ŚDK LUB NA FACEBOOK. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ