Wybierz region

Wybierz miasto

  Teatrzyk Blaszany Bębenek "Smerfne Przygody"

  Świebodziński Dom Kultury
  Świebodzin, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego/39/41, +48 68 475 08 08

  11:00 Czwartek, 15 lutego

  • 5zł

  Teatr Blaszany Bębenek to grupa pasjonatów i profesjonalistów, mających wykształcenie oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia imprez dla dzieci. Różnorodny repertuar zawiera m.in. przedstawienia autorskie, spektakle teatralne, animacje, a wszystko okraszone muzyką i śpiewem na żywo. Jednym słowem świetna zabawa z przekazem pedagogicznym. Podczas naszych spektakli dzieci są zachwycone i biorą czynny udział w spotkaniach. Scenariusze spektakli powstają we współpracy ze studentami szkoły scenariopisarstwa Andrzeja Wajdy "Wajda School".

  Stawiamy na jakość, dlatego sami jesteśmy aktorami we własnej firmie, a baśniowe postaci mają unikatowe stroje, szyte na miarę, barwne i działające na wyobraźnię widza. Naszymi odbiorcami są przedszkola, szkoły podstawowe, domy kultury, biblioteki, restauracje i hotele. Możemy zorganizować zabawy podczas urodzin, wesel, eventów itp. Byliśmy współorganizatorami imprez dla dzieci m.in. w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, Futura Park w Krakowie oraz Cinema City w Warszawie.

  Jest to spektakl, w którym bohaterami są doskonale znane wszystkim dzieciom, jak i dorosłym Smerfy. Jak to bywa w naszym zwyczaju przedstawienie, jest energiczne, pełne humoru, a najmłodsi mogą aktywnie uczestniczyć i współtworzyć akcję dziejącą się w wiosce smerfów oraz okolicznym lesie. Niestety czyha na nich wiele niebezpieczeństw, a największym z nich jest Gargamel, który tropi smerfy za pomocą kota Klakiera.

  Papa Smerf przygotowuje tajemniczą miksturę, jednak zostaje ona przypalona przez Ważniaka, który twierdzi, że wszystkiemu winien jest Smerf Śpioch. Postanawia dać mu nauczkę i podczas snu wynosi go do lasu. Spotyka na swej drodze kota Klakiera, który podstępem zwabia Ważniaka do komnaty Gargamela. Śpioch za namową dzieci postanawia pomóc Ważniakowi uwolnić się z tarapatów.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Miłość? Przyjaźń? Jaka przygoda czeka na ciebie w sanatorium? QUIZ