Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Działacze klubowi zadowoleni z inwestycji

2016-11-28 12:47:37

W gminie Lubrza prowadzonych jest obecnie kilka inwestycji, jedną z nich jest wykonanie automatycznego systemu nawadniania boisk w Lubrzy, Staropolu oraz Mostkach.

- Chcemy, by takowe rozwiązanie zafunkcjonowało na naszych stadionach. To inwestycja realizowana w ramach programu uregulowania gospodarki wodno-ściekowej. Dzięki takiemu systemowi zużycie wody będzie mniejsze, a efekt kilkukrotnie lepszy. Będziemy mieli możliwość zdalnej regulacji czasowej– zaznacza wójt.

W ramach prac w płyty boisk zostaną wmontowane instalacje wodociągowe oraz system zraszaczy. Całość zostanie wyposażona w czujnik deszczu pozwalający na dostosowanie systemu do panujących warunków atmosferycznych.

Więcej w środowym wydaniu tygodnika Dzień za Dniem.

Fot. Archiwum gminy Lubrza

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj