Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Metamorfoza warta kilka tysięcy?

2016-04-01 07:29:12

Kilkutygodniowe zmaganie w naszym plebiscycie wyłoniło zwycięzcę – największą liczbę głosów uzbierała Sonia Pepłowska, która paradoksalnie przystąpiła do naszego konkursu jako ostatnia. Zdobywają 3300 głosów wywalczyła pierwsze miejsce i to przed panią Sonią 3 miesięczne wyzwanie „Matamorfoza 2016”

Sonia Pepłowska to 33-letnia mam dwójki dzieci. – Niestety, po drugim dziecku nie potrafię zgubić zbędnych kilogramów. Wręcz przeciwnie, moja waga cały cza idzie w górę – argumentowała swoje zgłoszenie pani Sonia, która postanowiła zawalczyć o swoją sylwetkę. – Przy wzroście 168 cm ważę 85 kg – dodała.

Już w najbliższych dnia Sonia Pepłowka spotka się z dietetyk Natur House. Konsultacja dietetyczna pozwoli ułożyć plan żywieniowy, będący podstawą utraty nadmiernych kilogramów. Niebawem pani Sonia spotka się również z trenerem personalnym. W całość zaangażują się również: kosmetolog, fryzjer, stylista. Całość zostanie uwieczniona w obiektywie profesjonalnego fotografa.

Życzymy powodzenia i wytrwałości!
Z pewnością będziemy towarzyszyć naszej uczestniczce w trzymiesięcznej walce o zdrowy wygląd!

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj