Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Nowa zatoka autobusowa w Jeziorach już gotowa

2016-11-08 19:18:24

O tę zatokę autobusową mieszkańcy z sołtysem Andrzejem Mazurem na czele zabiegali od lat. W końcu się udało, a inwestycja już została zrealizowana.

- To centralny punkt wsi, który chcieliśmy uporządkować. Zależało nam na poprawie ogólnego wizerunku miejscowości – mówi sołtys. Po bataliach i problemach z projektantami droga stała się własnością gminy. I po pięciu latach budowa zatoki wraz z wiatą stała się możliwa.

Po wyburzeniu dotychczasowej wiaty postawiono nowa. Do tego cały plac wyłożono polbrukiem. Kostkę wyłożono również na drodze przy stawie. Inwestycję udało się zrealizować przy współpracy finansowej gminy oraz starostwa. Budowa zatoki autobusowej to koszt ponad 200 tysięcy złotych.

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj