Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

PLEBISCYT "ZŁOTA NUTA"

2015-02-23 11:28:02

18 lutego rozpoczęliśmy pierwszy etap naszego plebiscytu pt. „Złota Nuta”. Ruszyły zgłoszenia do przeglądu muzycznego potencjału naszego regionu. Mamy pierwszych kandydatów. Prezentują przeróżne muzyczne ścieżki, jednak jest cecha wspólna - ogromna miłość do muzyki! Wśród kandydatów, którzy do tej pory przysłali nam swoje zgłoszenia nie zabrakło zespołów weselno-biesiadnych rockowych, punkrockowych, DJ’ów czy pozytywnych wibracji reggae!
Alex, Suszarnia, Anathomia, DJ Kris, DJ Andi, Świebodzińska Orkiestra Dęta, Transplantacja to tylko niektóre formacje muzyczne uwielbiane przez mieszkańców naszej okolicy.
Na zgłoszenia czekamy do 6 marca, a 11 marca rozpoczniemy głosowanie na naszych faworytów! Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną na adres redakcja@dzienzadniem.pl, w temacie wiadomości wpisując „Plebiscyt muzyczny”. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko badź nazwę kandydata, dane kontaktowe, uzasadnienie zgłoszenia oraz dobrej jakości zdjęcie.
Już 11 marca rozpocznie się głosowanie i właśnie wtedy okaże się, który zespół, muzyk czy DJ ma najwięcej fanów! Zgłaszajcie swoich faworytów za pomocą strony swiebodzin.naszemiasto.pl.
Pokażmy, że nasz region to kopalnia muzycznych talentów!!!

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj