Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Poznaj miasto na nowo!

2016-11-17 07:30:13

Moda na questing, która staje się coraz bardziej popularna, dotarła również do Świebodzina. Już niebawem pierwsze dwa questy będą dostępne zarówno turystom, jak i mieszkańcom. To nie tylko świetna promocja miasta, mogąca wpłynąć na rozwój turystyki, ale również popularyzowanie historii Świebodzina i miejskich obiektów, które nierzadko mijamy obojętnie, nie zdając sobie sprawy, jaką rolę odegrały.
Questy to bezobsługowa gra terenowa, dzięki której można przemierzyć miasto, by na końcu odnaleźć ukryty skarb. Bez wątpienia questy można uznać za grę edukacyjną, bo podczas przemierzania wytyczonego szlaku questowicz gromadzi wiele informacji m. in. o zabytkach i poznaje historię miasta.

Questy dostępne są na http://www.turystyka.swiebodzin.pl/aktualnosci/

Fot. Archiwum prywatne

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj