Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Sonia Pepławska rozpoczęła walkę o siebie!

2016-04-12 17:29:21

Dzień po ogłoszeniu wyników naszego plebiscytu Sonia Pepłowska ostro wzięła się do pracy. Niejednokrotnie próbowała zmieniać swojego przyzwyczajenia i zgubić kilka kilogramów, jednak brakowało jej odpowiedniej motywacji, kontroli i wytrwałości w postanowieniu. To się zmieni!

Pani Sonia rozpoczęła współpracę ze specjalistami metamorfozy NaturHouse. Zaczęła od wizyty i dietetyka, który ułożył indywidualny plan żywieniowy. – W rozmowie dowiedziałam się, że zwykle pani Sonia rezygnowała, gdy brakowało jej osoby motywującej do dalszej pracy. Tym razem będzie inaczej. Pani Sonia potrzebuje odrobiny wsparcia i kogoś, kto będzie pilnował czy wywiązuje się ze swoich zadań. Motywacja już jest, teraz będziemy pracować nad konsekwencją – wyjaśnia Barbara Śliwa, dietetyk NaturHouse.

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj