Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Świebodzin. O krok od tragedii

2016-10-14 12:26:28

Kilka minut po godzinie 12.00 operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gorzowie Wlkp. powiadomił świebodzińskie służby o wypadku. na ulicy Świerczewskiego w Świebodzinie.

Samochodzie uderzył w drzewo. Wewnątrz którego miała znajdować się poszkodowana osoba. - Do zdarzenia wyjechał zespół ratownictwa medycznego i dwa zastępy świebodzińskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej. Po dojeździe na miejsce ratownicy stwierdzili, że na prostym odcinku ulicy kierująca samochodem osobowym zjechała na chodnik i uderzyła w drzewo. Kobieta była przytomna, bez widocznych obrażeń ciała, ale splątana i nielogiczna w odpowiedziach na pytania ratowników. Takie objawy wskazują na wstrząśnienie mózgu, chorobę albo… spożycie alkoholu bądź narkotyków - mówi bryg. Dariusz Paczesny, Zastępca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie.

Przybyły na miejsce lekarz po przeprowadzeniu badań stwierdził, że kobieta zasłabła na skutek hipoglikemii, czyli niedocukrzenia organizmu.

Na szczęście w chwili wypadku nikt nie znajdował się na chodniku.


Fot. Straż pożarna Świebodzin

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj