Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Świebodzin: zmiana organizacji ruchu 1 listopada

2016-10-31 15:24:55

Od skrzyżowania ulic Świerczewskiego z ulicą Łęgowską, aż do skrzyżowania z ulicą Na skarpie, obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy.

Na odcinku drogi, od przychodni „Postęp” do bramy głównej cmentarza komunalnego obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się po prawej stronie ulicy.

Od bramy głównej cmentarza komunalnego do wjazdu na ul. Żaków obowiązywać będzie obustronny zakaz zatrzymywania się, natomiast na odcinku od wyjazdu z ul. Żaków do ul. Na Skarpie obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się po lewej stronie ulicy. Miejsca parkingowe po prawej stronie .

Kolejna zmiana organizacji ruchu, dotyczyć będzie nakazu jazdy w lewo dla wyjeżdżających z parkingu przy cmentarzu oraz jadących z ulicy Żaków w kierunku ulicy Łęgowskiej.

Również na ul. Strzeleckie nie będzie można parkować po prawej stronie drogi.

Taka zmiana organizacji ruchu pozwoli użytkownikom drogi na bezkolizyjne i bezpiecznie poruszanie się.

Dla osób przyjeżdżających samochodami udostępnione zostaną miejsca parkingowe: na ul. Wojska Polskiego przy biurowcu Fabryki Mebli, na ul. Świerczewskiego przy Fabryce Mebli oraz na ul. Łęgowskiej przy „Euro Centrum”. Ponadto wjeżdżając ul. Strzelecką w stronę drogi K92 będzie można parkować na znajdujących się tam gruntach. Uprasza się kierowców aby wyjeżdżając z tego terenu kierowali się do drogi K92. Podczas obowiązującej zmiany organizacji ruchu drogowego, ruchem regulować będą policjanci.

Fot. Archiwum prywatne

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj