Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

W bitwie o miano najpiękniejszego wieńca prowadzi Opalewo!

2016-09-07 18:57:37

W środę, 7 września wystartowało głosowanie w ramach II edycji plebiscytu „Najpiękniejszy wieniec dożynkowy”. Chcemy docenić żmudną pracę osób, które poświęciły wiele czasu i włożyły serce w przygotowanie wieńca, który reprezentował ich sołectwo podczas święta plonów. Efekty prezentujemy na łamach tygodnika Dzień za Dniem oraz na stronie internetowej swiebodzin.naszemiasto.pl

Na tym jednak nie koniec! Do naszego plebiscytu zgłoszono aż 36 wieńców. W głosowaniu wyłonimy te – zdaniem naszych Czytelników – najpiękniejsze. Ich autorzy zostaną nagrodzeni.

Celem naszego plebiscytu są kultywowanie i upowszechnianie tradycji związanych ze świętem plonów, prezentacja dożynkowych wieńców oraz wyłonienie najpiękniejszej i najciekawszej ekspozycji.

Głosować można wysyłając SMS, w jego treść wpisując odpowiedni numer. Każdy winiec ma przyporządkowany kod, który jest kluczem do oddania głosu. Głosujemy również za pośrednictwem kliknięć na stronie swiebodzin.naszemiasto.pl Głosowanie trwa tylko do 30 września!

Właściciel wieńca dożynkowego, który zdobędzie najwięcej punktów w plebiscycie otrzyma nagrodę rzeczową i pamiątkowy dyplom, a jego dzieło zyska miano Najpiękniejszego Wieńca Dożynkowego. Nagrody czekają także na zdobywców II i III miejsca.

W chwilę po rozpoczęciu głosowania prowadzi wieniec z Opalewa, za nim znajdują się wieńce z Ługowa i Lubinicka. Jeszcze wszystko może się zmienić, bo to dopiero początek naszej zabawy! Doceńmy piękno naszego regionu!
Wszystkie wieńce biorące udział w konkursie dostępne są na stronie:
http://swiebodzin.naszemiasto.pl/plebiscyt/najpiekniejszy-wieniec-dozynkowy-dzien-za-dniem,35329,t,id.html

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj