Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Wakacyjne warsztaty artystyczne

2016-07-06 09:04:07

W tym roku Świebodziński Dom Kultury nie organizuje zajęć w okresie wakacyjnym ze względu na planowane remonty: zaplecza scen, toalet montażu oświetlenia sali widowiskowej. Na szczęście propozycję dla dzieci wysunęli przedstawiciele fundacji „Przeciw temu czasowi”, restauracji „Mimoza” oraz Muzeum Regionalnego.
Wakacyjne warsztaty artystyczne „Wysmakowane wakacje” odbywać się będą od 11 lipca na świebodzińskim rynku. Projekt dofinansowany jest w ramach programu „Trampolina”, tj. regionalnego programu wspierania inicjatyw obywatelskich.
W programie warsztatów m. in. wykonywanie projektów zastawy stołowej z kartonu czapki kucharskiej i fartucha mistrza kuchni, projektu książeczek inspirowanych smakami w technice kolażu, dekorowanie parasolkowych deserów marzeń, prace inspirowane zastawą stołową w technice asamblażu, tworzenie własnej książki kucharskiej.
Zapisy na poszczególne warsztaty pod numerem telefonu fundacji lub w Muzeum Regionalnym. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia są bezpłatne.

Fot. Pixabay

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj