Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Wycięli drzewa przy plaży borowskiej!

2016-04-04 16:01:17

Czytelnicy skarżą się, że wycinka oszpeciła krajobraz. Narzekają też na zniszczone drogi. Nadleśnictwo Świebodzin zapewnia, że wycinka była konieczna, a szkody naprawi.

Czytelnicy donoszą o bulwersującej wycince w pobliżu jeziora Niesłysz. Tym razem od strony tzw. dzikiej plaży borowskiej. – To jedna z nielicznych dzikich plaż w okolicy. Odwiedzały ją osoby, które szukały spokoju, chciały spędzić czas z dala od zgiełku turystów i obcować z naturą – dodaje nasz czytelnik. Plaża znajduje się 2 km od wioski. Prowadzi do niej polna i leśna droga. Plaża, ale i jezioro były odgrodzone od wolnej przestrzeni – łąk i wioski, zieloną ścianą drzew. Były, bo już nie są. Teraz plażę osłania niewielki leśny pas.

Co było powodem wycinki? Przeczytasz już w środę w tygodniku Dzień za Dniem lub na www.dzienzadniem.pl

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj