Dodaj zdjęcie profilowe

avatarAlicja Kucharska

Świebodzin

Wygraj metamorfozę wartą kilka tysięcy!

2016-02-23 14:53:38

Zmień się! Zgłoś się do świebodzińskiej metamorfozy Natur House i wygraj bilet do lepszego, zdrowego życia. Spróbuj pokonać swoje słabości.

Chcesz odmienić swoje życie? Sprawić, że wszechobecne hasło „samoakceptacja” nie będzie Cię już drażnić? Twoje cele, które dotychczas zaszufladkowane były w kategorii nie do zrealizowania w końcu mogą stać się życiem codziennym, tylko w kolorowej odsłonie.Motywacja o tyle silniejsza, że uczestnikiem metamorfozy zajmie się jednocześnie kilku specjalistów.
Krok pierwszy - zgubić zbędne kilogramy i zdobyć wiedzę dotyczącą zdrowego odżywiania. Po drugie, treningi pod okiem trenera personalnego, a po trzecie, fryzjer, kosmetyczka i stylista. Całość uwieczniona w obiektywie profesjonalisty.
Metamorfoza to kompleksowe działanie zmierzające nie tylko do wymarzonej sylwetki, ale i zapewniające wsparcie psychologiczne. To zmiana nawyków, dotychczasowego myślenia, pokonanie słabości i kompleksów. Profesjonaliści, którzy przez trzy miesiące będą troszczyć się o uczestniczkę metamorfozy udowodnią, że determinacja, znajomość kilku podstawowych zasad oraz chęci są kluczem do sukcesu, który jeszcze nie tak dawno uważaliśmy za nierealny.
Czas na zmiany
- Opieka dietetyka, indywidualny plan żywieniowy i naturalna suplementacja to etap wyjściowy. Wspomagać go będzie nie tylko trener personalny, ale i fryzjer, kosmetyczka, stylista i fotograf. Chcemy udowodnić, że chcieć znaczy móc. Gwarantujemy profesjonalizm i wsparcie. Do naszej metamorfozy mogą przyłączyć się wszystkie panie, które chcą zawalczyć ze swoim przeciwnikiem, tj. nadmiernymi kilogramami będącymi przeszkodą w codziennym życiu. Najważniejszym kryterium jest tu determinacja, upór i motywacja. To szansa, by zamknąć za sobą stare i nieprzyjemne, a otworzyć nowe – przekonuje Barbara Śliwa, dietetyk Natur House.
Jak zgłosić swoją kandydaturę do metamorfozy? Wystarczy, że prześlesz nam zgłoszenie, które oprócz danych osobowych i kontaktowych (do wiadomości redakcji) powinno zawierać uzasadnienie, dlaczego bierzesz udział w konkursie oraz minimum jedno, a maksymalnie osiem zdjęć całej sylwetki. Zgłoszenia można przesyłać na adres: akucharska@dzienzadniem.pl oraz swiebodzin@naturhouse-polska.com. Samodzielnie można dodać kandydaturę za pośrednictwem strony internetowej swiebodzin.naszemiasto.pl.
Na zgłoszenia czekamy do 10 marca. Do konkursu mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie.
Weź udział!
Spośród wszystkich nadesłanych kandydatur do etapu głosowania zostaną dopuszczone te, które spełnią określone regulaminem kryteria. Wszystkie osoby, które zakwalifikują się do rundy finałowej, zaprezentujemy na stronie swiebodzin.naszemiasto.pl oraz w naszym tygodniku. 4 marca, o godz. 10.00 wystartuje głosowanie za pomocą kliknięć na stronie www oraz SMS – osoba z największą liczbą głosów zostanie poddana metamorfozie.
Głosowanie tzw. „klikiem” potrwa od 4 marca do 10 marca (do godz. 12.00). Głosowanie SMS rozpocznie się 4 marca i zakończy 31 marca o godz. 15.59. SMS to 10 punktów na konto kandydata, natomiast „klik” to jeden punkt.
Dla zwycięzcy będzie to początek przygody o zdrowsze życie. Rozpocznie się od konsultacji z dietetykiem i trenerem personalnym. W dalszej kolejności na uczestnika czekają zabiegi kosmetyczne, wizyty u fryzjera, stylisty oraz sesje fotograficzne w wykonaniu profesjonalisty.
Czekamy na zgłoszenia!

Jesteś na profilu Alicja Kucharska - stronie mieszkańca miasta Świebodzin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj