Wybierz region

Wybierz miasto

  Mój wymarzony Święty Mikołaj

  Kochane dzieci przygotowaliśmy dla Was konkurs mikołajkowy, udział w nim mogą wziąć wszystkie przedszkolaki, które ukończyły 3 rok życia oraz dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej. Jeśli kochacie Świętego Mikołaja i tak ja my w niego wierzycie, to stwórzcie jego wizerunek, pokażcie nam jak wygląda on Waszymi oczami. Możecie przygotować pracę w dowolnej technice i formacie. Do nas przyślijcie po prostu zdjęcie swojej pracy. Głosami Czytelników Tygodnika „Dzień za Dniem” oraz użytkowników portalu swiebodzin.naszemiasto.pl. zostanie wybrana najpopularniejsza i najciekawsza praca. Nagrodzimy również kolejne cztery miejsca. Piątka laureatów otrzyma paczki mikołajkowe pełne zabawek i słodyczy.
  Zgłoszenia
  Na adres redakcja@dzienzadniem.pl lub za pomocą przycisku ZGŁOŚ UDZIAŁ (znajduje się pod opisem) rodzice muszą przysłać: imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość i nr kontaktowy do opiekuna prawnego (do wiadomości redakcji), zdjęcie pracy (format jpg, rozdzielczości 300 dpi) i krótki opis, zgodę na udział dziecka i publikację jego danych osobowych oraz oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do przesłanej pracy.
  Głosowanie
  Głosowanie odbywać się będzie za pomocą SMS Premium i będzie trwało od dnia 04.11.2016 r. od godziny 9.00 do dnia 30.11.2016 r. do godziny 20.59 oraz za pośrednictwem strony internetowej swiebodzin.naszemiasto.pl poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk i będzie trwało od dnia 04.11.2016 r. od godziny 9.00 do dnia 15.11.2016 r. do godziny 11.59.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  WIELKANOCNE JAJO - "Dzień za Dniem"

  WIELKANOCNE JAJO - "Dzień za Dniem"

  Jak według Was, drodzy Czytelnicy Tygodnika "Dzień za Dniem" powinno wyglądać Wielkanocne Jajo? Czekamy na prace wykonane techniką dowolną przez dzieci...

  Inne plebiscyty