Wybierz region

Wybierz miasto

  Nasz Milusiński 2016 tygodnika "Dzień za Dniem"

  Zapraszamy do II edycji plebiscytu „Nasz Milusiński 2016”!


  Czytelnicy Tygodnika „Dzień za Dniem” wybiorą najsympatyczniejszego malucha, który urodził się w 2016 roku!
  Dziecko, które zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł „Milusińskiego Roku 2016”, zestaw profesjonalnych kosmetyków marki Dermedic, voucher na zakup tortu urodzinowego w Piekarni – Cukierni Iwony Balcewicz, śliniaczek i pamiątkowy dyplom. Nagrodzimy również dzieci, które zajmą miejsca od II do V, otrzymają one zestaw profesjonalnych kosmetyków marki Dermedic, śliniaczek i pamiątkowy dyplom. Wszystkie dzieci zaprezentujemy w naszym tygodniku.

  Dermokosmetyki ufundowała marka Dermedic. Dla milusińskich mamy zestaw NEW BORN niezbędnik noworodka, czyli emulsja do kąpieli, nawilżająco-kojący krem uzupełniający lipidy skóry i łapki-niedrapki. Do tego masełko intensywnie natłuszczające LINUM EMOLIENT. A dla mamy: zestaw TOLERANS SENSITIVE, czyli łagodne mleczko oczyszczające i kojący krem nawilżający na dzień.

  Zgłoś swoje dziecko, WYPEŁNIJ ANKIETĘ lub wyślij na adres: plebiscyt@dzienzadniem.pl imię i nazwisko, wiek, krótki opis oraz zdjęcie (od 1 do 8, format jpg, 300 dpi), koniecznie podaj swoje dane i numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do 15 stycznia 2017 roku. Imię i nazwisko Milusińskiego 2016 poznamy 31 stycznia!

  Głosowanie rozpocznie się 9 stycznia o godz. 9.00, głosować będzie można za pomocą tzw. "klików" (do 13 stycznia do godz. 12.00, limit dzienny klików wynosi 3 z jednego urządzenia) oraz SMS-ów (do 31 stycznia do godz. 20.59, jeden SMS to 5 punktów na koncie kandydata).

  Zapraszamy!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  WIELKANOCNE JAJO - "Dzień za Dniem"

  WIELKANOCNE JAJO - "Dzień za Dniem"

  Jak według Was, drodzy Czytelnicy Tygodnika "Dzień za Dniem" powinno wyglądać Wielkanocne Jajo? Czekamy na prace wykonane techniką dowolną przez dzieci...

  Inne plebiscyty