Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Czytelnicy zadowoleni. Już czynny jest nowoczesny książkomat w bibliotece w Sulechowie

Tomasz Rybarczyk, Leszek Kalinowski
Uroczyste otwarcie książkomatu w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów - 9 lutego 2024 rok
Uroczyste otwarcie książkomatu w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów - 9 lutego 2024 rok Tomasz Rybarczyk
Od piątku 9 lutego mieszkańców gminy Sulechów cieszy nowa i wygodna usługa dostępna w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów - książkomat. Po uroczystym otwarciu w obecności burmistrza Sulechowa Wojciecha Sołtysa dyrektora Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze dra Andrzeja Bucka, dyrektora Biblioteki Teresy Zawalnej i wielu przybyłych gości, teraz każdy miłośnik czytania może korzystać z tej innowacyjnej formy wypożyczania książek.

Burmistrz Sulechowa zaznaczył: (…) książkomat to superpomysł, który ułatwi dostęp do literatury każdej osobie, która zechce skorzystać z czytelnictwa, a dyrektor Andrzeja Buck podkreślił, że Sulechów jest w gronie pionierów tego pomysłu w województwie lubuskim.

Uroczyste otwarcie książkomatu w Bibliotece Publicznej Gminy Sulechów - 9 lutego 2024 rok

Czytelnicy zadowoleni. Już czynny jest nowoczesny książkomat...

Kto może korzystać z książkomatu?

Aby skorzystać z tej wyjątkowej usługi, musisz być zarejestrowanym czytelnikiem Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów, posiadać aktywną kartę czytelnika, wyrazić zgodę na kontakt mailowy i telefoniczny oraz nie mieć żadnych zaległości wobec biblioteki.
Zasady korzystania z książkomatu: Wystarczy SMS kod otrzymany na numer telefonu podczas rejestracji. Możesz zamawiać książki dla dzieci i dorosłych z księgozbioru Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów. Maksymalnie 3 zamówienia na jedno konto. Zamówienia umieszcza się telefonicznie pod numerem: 699 850 208. Sprawdź dostępność książek w katalogu online przed złożeniem zamówienia. Odbiór zamówienia w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania SMS kodu.
Zamówienia umieszczane są codziennie do godziny 14:00.

Nie wrzucaj innych przedmiotów

Zasady zwrotów w książkomacie: Książki do zwrotu umieszcza się we wrzutni poza godzinami otwarcia biblioteki. Przyjmowane są tylko książki z księgozbioru Biblioteki Publicznej Gminy Sulechów, bez audiobooków i czasopism. Nie wrzucaj innych przedmiotów do wrzutni. Książkomat to wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które ułatwi dostęp do literatury. Zachęcamy do korzystania z tej innowacyjnej usługi!

Przeczytaj także:

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Chcesz sprzedać mieszkanie ? To musisz wiedzieć!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Czytelnicy zadowoleni. Już czynny jest nowoczesny książkomat w bibliotece w Sulechowie - Zielona Góra Nasze Miasto

Wróć na swiebodzin.naszemiasto.pl Nasze Miasto