Gra była wyrównana, ale zabrakło nieco szczęścia i skuteczności. Zew Świebodzin przegrał z Siódemką Miedź Legnica

Anna Moyseowicz
Zew Świebodzin zagrał z Siódemką Miedź Legnica.
Zew Świebodzin zagrał z Siódemką Miedź Legnica. Zew Świebodzin/ Bartosz Pielichowski
To była dobra gra, lecz szczęście nie dopisało zawodnikom. Zew Świebodzin przegrał z Siódemką Miedź Legnica jednym punktem.

Zobacz zdjęcia z meczu!

Zew Świebodzin vs Siódemka Miedź Legnica

Spotkanie odbyło się w świebodzińskiej hali w sobotę (22 października). Pomimo wyrównanej walki, Zew Świebodzin przegrał 31:32. - Mecz rozpoczęliśmy bardzo ospale, przeciwnik odskoczył nam na pięć bramek i weszliśmy na odpowiednie tryby w połowie pierwszej połowy. Jakoś od 15-16 minuty zaczęliśmy grać bardzo mocno w obronie, kończyliśmy ataki po szybkich akcjach i doprowadziliśmy do remisu - mówi trener Zewu Świebodzin Mariusz Kwiatkowski.

Druga połowa przypominała nieco pierwszą, czyli słabsza gra zawodników na początku i lepsza w trakcie. Przy dobrej obronie bramkarza Macieja Cenina drużyna zaczęła znowu odrabiać straty.

W końcówce zabrakło może trochę szczęścia, trochę skuteczności i przegraliśmy ten mecz jedną bramką. Ale my z trenerem Łukaszem jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy całego zespołu, była to fajna promocja piłki ręcznej i myślimy, że nasze działania treningowe i meczowe idą w dobrym kierunki, mamy nadzieję, że pech opuści nas już w najbliższym meczu - mówi trener.

Najbliższy mecz świebodzińscy szczypiorniści grają w sobotę (29 października), o godzinie 17 z Tęczą Kościan.