Polecamy

Horoskop, a dieta 2020 dla Barana (21.03- 19.04) © pixabay.com
[2/14]

Horoskop, a dieta 2020 dla Barana (21.03- 19.04)

W 2020 roku zadbaj o dietę i zwróć uwagę na żołądek. Twoją kondycję i urodę doskonale wspomogą pierwiastki i sole mineralne. Ćwicz i spaceruj na świeżym powietrzu.

Dbaj o odpoczynek i zanim podejmiesz radykalną decyzję o zmianie diety czy sposobu leczenia, skonsultuj się ze specjalistą. Kwadratury Saturna i Plutona sprawią, że będziesz musiał zwrócić większą uwagę na odpoczynek, bo możesz być zbyt nerwowy. Unikaj sytuacji, które są ryzykowne i mogą podnieść ci ciśnienie. Mars sprzyja pozytywnym zmianom w diecie i stylu życia.

Zimą nie słuchaj rozmów o chorobach, bo od razu gorzej się poczujesz! Ktoś może cię niepotrzebnie przestraszyć, dlatego ufaj lekarzom, a nie sąsiadce panikarce. Twoja kondycja szybko się poprawi, zregenerujesz siły i poczujesz się lepiej. Nie grożą ci teraz zdrowotne kłopoty. Unikaj jednak nerwowych sytuacji. Możesz odwiedzać dentystę, a także robić kontrolne badania. W pierwszej połowie roku będziesz bardziej podatny na przeziębienia i kontuzje z powodu kwadratury Saturna. Wiosną odczujesz przypływ optymizmu. Uprawiaj sport i oddychaj świeżym powietrzem. Jesienią Wenus wpłynie na poprawę twojej kondycji, ale nie przesadzaj z intensywnością zjazdów na nartach lub ćwiczeń w fitnessie. Spaceruj, pływaj lub ćwicz jogę, a nie przytyjesz. Mars zachęci cię do kontrolowania diety, teraz możesz łatwo zrezygnować z nadmiaru cukru lub kawy. Bezboleśnie przestawisz się na zdrowsze nawyki i szybko okaże się, że jesteś zdrowszy i o wiele sprawniejszy. W grudniu Jowisz doda ci wigoru oraz żywotności, poprawi kondycję.

WIDEO: Horoskop roczny


Rok 2020 sprzyja pozytywnym zmianom w diecie i sposobie bycia. W znaku Koziorożca znajdują się aż trzy planety: Jowisz, Saturn i Pluton, co pomoże wielu osobom szybko i skutecznie wprowadzić w życie noworoczne postanowienia. Będziemy wytrwalsi, uparci i zmotywowani do pozytywnych zmian w sferze życia i odżywiania. Zobacz, co 2020 rok przyniesie dla Twojego znaku zodiaku... jaka dieta będzie Ci służyć? To warto wiedzieć! >>>

Najnowsze wiadomości

reklama