Kibice dali z siebie wszystko, ale Stelmet przegrał! Pierwszy raz u siebie [ZDJĘCIA]

Cezary Konarski
Kibice koszykarzy Stelmetu Enei BC, jak zawsze, świetnym dopingiem nieśli zawodników zielonogórskiej drużyny w kolejnym meczu Energa Basket Ligi. Tymczasem w rozegranym w hali CRS starciu z Astorią Bydgoszcz gospodarze mieli słabszy dzień. Doszło do sensacji, bydgoszczanie jako pierwsi w tym sezonie ekstraklasy pokonali (113:107) Stelmet na jego terenie. Astoria przerwała długą serię zwycięstw zielonogórskiego zespołu. Przed tym meczem ekipa z Zielonej Góry miała na koncie 15 zwycięstw z rzędu.
Zobaczcie na zdjęciach, jak kibice wspierali koszykarzy Stelmetu>>>>

POLECAMY: Tak prezentują się nowe cheerleaderki Stelmetu Enei BC [ZDJĘCIA]

OBEJRZYJ: Co robił Łukasz Koszarek w więzieniu?
Kibice koszykarzy Stelmetu Enei BC, jak zawsze, świetnym dopingiem nieśli zawodników zielonogórskiej drużyny w kolejnym meczu Energa Basket Ligi. Tymczasem w rozegranym w hali CRS starciu z Astorią Bydgoszcz gospodarze mieli słabszy dzień. Doszło do sensacji, bydgoszczanie jako pierwsi w tym sezonie ekstraklasy pokonali (113:107) Stelmet na jego terenie. Astoria przerwała długą serię zwycięstw zielonogórskiego zespołu. Przed tym meczem ekipa z Zielonej Góry miała na koncie 15 zwycięstw z rzędu. Zobaczcie na zdjęciach, jak kibice wspierali koszykarzy Stelmetu>>>> POLECAMY: Tak prezentują się nowe cheerleaderki Stelmetu Enei BC [ZDJĘCIA] ZOBACZ TEŻ: Bartosz Zmarzlik najlepszym polskim sportowcem! OBEJRZYJ: Co robił Łukasz Koszarek w więzieniu? Mariusz Kapała