Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Cztery lata temu Czeszka Marketa Vondrousova wygrała na...

Kilka lat temu grała w Zielonej Górze. Teraz jest w finale Roland Garros! [ZDJĘCIA]

Cztery lata temu Czeszka Marketa Vondrousova wygrała na kortach zielonogórskiego MOSiR-u Międzynarodowe Mistrzostwa Ziemi Lubuskiej w Tenisie Lotto Cup 2015. Triumfatorka w finale pokonała Rosjankę Natele Dzalamidze 6:3, 6:3. Od tamtego czasu czeska tenisistka zrobiła duże postępy. Wygrała m.in. finały Australian Open i French Open w grze podwójnej. Zajmuje 38. miejsce w światowym rankingu WTA. W sobotę (8 czerwca) zagra w finale singlistek wielkoszlemowego turnieju French Open na kortach Roland Garros w Paryżu. Jej rywalką będzie Australijka Ashleigh Barty. Przeczytaj też:Grand Prix Finlandii. Program i zapowiedź imprezy (wideo)

Chcieli pomóc koleżance, a stracili pieniądze. To było oszustwo na "BLIK-a"