Plebiscyt Mistrzowie Urody 2018 rozpoczął się 30 stycznia i trwał do 16 marca tego roku i od samego początku cieszył się ogromną popularnością wśród naszych czytelników i internautów, którzy przesyłali do naszych redakcji swoje nominacje łącznie w 10 kategoriach:
- Kosmetyczka Roku
- Fryzjer Roku
- Studio Urody Roku
- Salon Fryzjerski Roku
- Stylistka Paznokci Roku
- Dietetyk Roku
- Masażysta Roku
- Instruktor Fitness Roku
- Studio Fitness Roku
- SPA Roku
Każda zgłoszona kandydatura, była już swoistą nagrodą. Ponieważ w taki sposób nasi czytelnicy
i internauci mogli wyrazić swoje uznanie dla pracy swoich kandydatów.
W tym roku czytelnicy i internauci zgłosili prawie 400 kandydatur i oddali na swoich faworytów ponad 43 tys. głosów.
Zobacz wyniki plebiscytu Mistrzowie Urody 2018: MISTRZOWIE URODY 2018 | Głosowanie zakończone! Znamy zwycięzców
Oto Mistrzowie Urody 2018 w kategoriach powiatowych plebiscytu. Laureaci otrzymali pamiątkowy dyplom.
Kategoria „Kosmetyczka Roku”
Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
II miejsce: Magdalena Majzner, Salon Kosmetyczny ,,Magda", Gorzów Wielkopolski
I miejsce: Agnieszka Śmigielska, Hotel Mieszko, Gorzów Wielkopolski
Zielona Góra i powiat zielonogórski
II miejsce: Iwona Rybarczyk, Atelier Piękna Parlour, Zielona Góra
I miejsce: Anna Wołowska, AW Anna Wołowska, Zielona Góra Łężyca
Powiaty słubicki i sulęciński
I miejsce: Oksana Traczyk, Salon "La perla", Słubice
Powiaty strzelecko- drezdenecki i międzyrzecki
II miejsce: Joanna Pospiech, Centrum Urody i Zdrowia Bellos, Skwierzyna
I miejsce: Katarzyna Towpik, Diamond Beauty, Międzyrzecz
Powiaty żagański i żarski
II miejsce: Julita Janicka, Gabinet kosmetyczny Julia, Żary
I miejsce: Sylwia Maciejak, Gabinet Kosmetyczny "Slavia", Żary
Kategoria „Fryzjer Roku”
Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
I miejsce: Valentyna Mostavlyuk, Manufaktura URODY, Gorzów Wielkopolski
Zielona Góra i powiat zielonogórski
II miejsce: Jakub Brychcy, The WorkRoom by Brychcy, Zielona Góra Łężyca
I miejsce: Iza Koczur, Salon Fryzjerski Ewa, Zielona Góra
Powiaty słubicki i sulęciński
II miejsce: Leszek Makowski, Salon Fryzjerski "U Zohana" Leszek Makowski, Torzym
I miejsce: Magdalena Lichwa, Salon Fryzjerski ''Volume'', Słubice
Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki
II miejsce: Agnieszka Chmielewska, Salon Fryzjerski Look, Przytoczna
I miejsce: Elwira Musielak, Salon Fryzjerski Elwira, Skwierzyna
Powiaty świebodziński i krośnieński
II miejsce: Katarzyna Bylina, Salon Fryzjerski Lara
Powiaty nowosolski i wschowski
I miejsce: Malwina Dacewicz, Salon fryzjerski "GLAMUR", Wschowa
Powiaty żagański i żarski
II miejsce: Mateusz Ślipko, Salon Fryzjerski „Amelia”, Żary
Kategoria „Salon Fryzjerski Roku”
Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
II miejsce: Manufaktura URODY, Gorzów Wielkopolski
Zielona Góra i powiat zielonogórski
I miejsce: Salon Fryzjerski Ekspresja, Kargowa
Powiaty słubicki i sulęciński
II miejsce: Barber Shop KINIU, Słubice
Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki
II miejsce: Salon Fryzjerski Selene, Międzyrzecz
I miejsce: Salon Fryzjerski Damski Dorota Jachimowicz, Drezdenko
Powiaty nowosolski i wschowski
II miejsce: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny U Kasi, Katarzyna Wira-Kucharska, Kożuchów
I miejsce: Salon fryzjerski "GLAMUR", Wschowa
Kategoria „Studio Urody Roku”
Gorzów Wielkopolski i powiat gorzowski
II miejsce: Looksus gabinet pedicure i manicure, Gorzów Wielkopolski
I miejsce: Beauty Center Przemysław Janus, Gorzów Wielkopolski
Zielona Góra i powiat zielonogórski
II miejsce: Lalanails, Zielona Góra
I miejsce: Salon Urody Agata Burchardt, Zielona Góra
Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki
II miejsce: Kasia Dziobko Studio Urody, Skwierzyna
I miejsce: Boko Salon Urody, Skwierzyna
Powiaty świebodziński i krośnieński
II miejsce: Atelier Urody, Gubin
I miejsce: Salon Kosmetyczny Beauty Secret Viktoria Wąsowicz, Świebodzin
Powiaty nowosolski i wschowski
II miejsce: Salon kosmetyczny Milena Markiewicz Nowe Miasteczko
Powiaty żagański i żarski
II miejsce: JK Nails&Beauty, Iłowa
I miejsce: Studio Urody Beata Korczyńska, Żary
MISTRZÓW URODY 2018 w kategoriach wojewódzkich. Laureaci otrzymali certyfikat, statuetkę, zaproszenie na koncert Patrycji Markowskiej oraz nagrody dodatkowe.
Kategoria „Kosmetyczka Roku” – nagrodą dodatkową dla laureatek jest udział w Kongresie Kosmetologicznym Salon Kosmetyczny XXI wieku
II miejsce: Anna Wołowska, AW Anna Wołowska, Zielona Góra Łężyca
I miejsce: Oksana Traczyk, Salon "La perla", Słubice
Kategoria „Fryzjer/Fryzjerka Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w Seminarium HAIR M SHOW grupy HMC oraz Akademii Maniewski
III miejsce: Valentyna Mostavlyuk, Manufaktura URODY, Gorzów Wielkopolski
I miejsce: Jakub Brychcy, The WorkRoom by Brychcy, Zielona Góra Łężyca
Kategoria „Salon Fryzjerski Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w Seminarium HAIR M SHOW grupy HMC oraz Akademii Maniewski
Laureaci zostają do wspólnego zdjęcia
III miejsce: Salon Fryzjersko-Kosmetyczny U Kasi, Katarzyna Wira-Kucharska, Kożuchów
I miejsce: Salon Fryzjerski Ekspresja, Paweł Oleksiuk, Kargowa
Kategoria „Studio Urody Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w Kongresie Kosmetologicznym Salon Kosmetyczny XXI wieku
III miejsce: Kasia Dziobko Studio Urody, Skwierzyna
II miejsce: Salon Urody Agata Burchardt, Zielona Góra
I miejsce: Boko Salon Urody, Skwierzyna
Kategoria STYLISTKA PAZNOKCI ROKU (północ województwa) – nagrodą główną dla stylistek paznokci, które zajęły I miejsce jest szkolenie w Akademii Semilac, a nagrodą dodatkową dla wszystkich pań jest udział w Kongresie Kosmetologicznym Salon Kosmetyczny XXI wieku.
III miejsce: Agnieszka Sadowska, Salon kosmetyczny "Madame", Brójce
II miejsce: Salon Kosmetyczny BATIS Beata Bartkowiak, Międzyrzecz
I miejsce: Natalia Warszewska, Studio Paznokci LaSzara Sulęcin
Kategoria STYLISTKA PAZNOKCI ROKU (południe województwa)
III miejsce: Dagmara Sadowska, Studio NAILS, Żagań
II miejsce: Edyta Maćkowiak, Salon Kosmetyczny Ambrozja Edyta Maćkowiak, Wschowa
I miejsce: Bernarda Gul, Amelia Beauty Bernarda Gul, Szprotawa
Kategoria „Dietetyk Roku” – nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w targach oraz Kongresie Fit Expo
I miejsce: Magdalena Cieślak, Rzepin
Kategoria „Masażysta Roku” - nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w targach oraz Kongresie Fit Expo
I miejsce: Andrzej Werbski, Tatami Fizjo-Fit Andrzej Werbski Rehabilitacja Fizjoterapia, Różanki
Kategoria „SPA Roku” – w nagrodę SPA otrzymują vouchery na reklamę w „Gazecie Lubuskiej”
II miejsce: Dwór Kolesin, Babimost
I miejsce: Laura SPA, Łagów Lubuski
Kategoria STUDIO FITNESS ROKU – w nagrodę studia otrzymują vouchery na reklamę w „Gazecie Lubuskiej”
III miejsce: Szerida Shape Line, Zielona Góra
II miejsce: City Power, Zielona Góra
I miejsce: Endorfina Studio Activ, Żary
Kategoria INSTRUKTOR FITNESS ROKU nagrodą dodatkową dla laureatów jest udział w targach oraz Kongresie Fit Expo
Gorzów Wlkp. i powiat gorzowski
II miejsce: Daniel Fica, KDK Fitness, Gorzów Wielkopolski
I miejsce: Dariusz Lis, Pure Fitness, Gorzów Wielkopolski
Zielona Góra i powiat zielonogórski
I miejsce: Katarzyna Mencel, trener personalny, Zielona Góra
Powiaty strzelecko-drezdenecki i międzyrzecki
II miejsce: Tomasz Kwiatkowski, Studio Ruchu, Międzyrzecz
I miejsce: Joanna Odwrot, FITNESS-SPORT JOANNA ODWROT, Drezdenko
Powiaty nowosolski i wschowski
III miejsce: Katarzyna Jodłowiec, Centrum Sportu XFIT, Sława
II miejsce: Bartosz Nenycz, SmartFittness - Bartosz Nenycz, Gym4u, Nowa Sól
I miejsce: Marlena Kochańska, Fit-Lady Marlena Kochańska, Nowa Sól
Powiaty żagański i żarski
III miejsce: Dominika Rezlerska, Rodzinne Centrum Sportowe, Żary
II miejsce: Daniel Skulski, S-Cool fitness Daniel Skulski, Żary
I miejsce: Aneta Górniak, Endorfina Studio Activ, Żary
Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?