Polecamy

Niezidentyfikowany obiekt nad Zieloną Górą
[4/19]

Niezidentyfikowany obiekt nad Zieloną Górą

Zjawisko UFO nie jest w Polsce tak popularne i rozchwytywane jak w Stanach Zjednoczonych. Niemniej jednak sytuacja, o której poinformował nas Czytelnik wzbudza wśród Lubuszan pewną ciekawość. Zwłaszcza, że chodzi o obiekt na niebie, który na dobrą sprawę trudno zidentyfikować.

"Robiąc dokładnie zdjęcia burzowego nieba nad Zieloną Górą w kierunku Cigacic od strony ul. Cyryla i Metodego, zauważyłem w obiektywie szybko przemieszczający się obiekt, zdążyłem zrobić tylko jedno zdjęcie, nadmieniam, że to nie jest żart ani też żaden fotomontaż, może to był jakiś refleks świetlny" - napisał w czwartek, 7 maja 2015 roku na swoim profilu facebookowym Waldemar Dybalski. Swoimi obserwacjami postanowił się podzielić.

Nie jest to pierwsze i też nie ostatnie zjawisko na naszym niebie, które trudno zidentyfikować. Trudno tu mówić o kaprysie pogodowym lub załamaniu światła. Według relacji widoczny na zdjęciu obiekt poruszał się z dużą szybkością. "Po połączeniu linią punktów ukazuje się idealny trapez równoramienny" - pisze Czytelnik.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 10 dowodów na istnienie UFO2 lipca obchodzimy jeden z najbardziej kontrowersyjnych dni w roku - Światowy Dzień UFO. Relacje przedstawione w niniejszym materiale są autentycznymi opowieściami świadków z naszego regionu. Gdzie były widziane dziwne obiekty na niebie? Co mówią świadkowie?

Najnowsze wiadomości

reklama