Polecamy

Od początku kwietnia fotografii jest już kilkadziesiąt © Przemysław Błaszkiewicz
[2/39]

Tak wygląda walka z koronawirusem. Pielęgniarz fotografuje czas pandemii. Te zdjęcia zza kulis pokazują pracę szpitala zakaźnego w Poznaniu

Od początku kwietnia fotografii jest już kilkadziesiąt. Wszystkie skatalogowane na dysku w komputerze, a te najlepsze, najbardziej znaczące i najważniejsze - można zobaczyć na platformie Flickr i Instagramie Przemysława Błaszkiewicza. Od 2012 r. pracuje on jako pielęgniarz Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu, a od 6 lat na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Przejdź do następnego zdjęcia ----->Przemysław Błaszkiewicz jest pielęgniarzem na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w szpitalu im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu. W czasie pandemii koronawirusa to szpital zakaźny, przeznaczony do leczenia chorych na COVID-19. Od kwietnia pan Przemysław swoim okiem, zza kulis i prosto z pierwszej linii frontu walki z pandemią - pokazuje jak wygląda praca medyków. Postanowił udostępnić nam swoje zdjęcia, by więcej osób mogło zobaczyć coś, czego nie dostrzega się będąc poza szpitalem.

Najnowsze wiadomości

reklama