TS Zew Świebodzin - MKS Tęcza Kościan 30:15 (9:7) [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wiesław Zdanowicz
Wygrana Zewu w meczu z Kościanem
Wygrana Zewu w meczu z Kościanem Wiesław Zdanowicz
Mecz II ligi dolnośląskiej rozpoczął się w miejskiej hali sportowej przy ul. Świerczewskiego punktualnie. Po dwu- trzyminutowym rozpoznaniu zdobyliśmy pierwszą bramkę, a po siedmiu minutach był remis 2:2. Na osiem minut do przerwy było 6:3 dla gości. I, jak się później okazało, na tyle przyjezdnym wystarczyło sił. Zespoły zeszły do szatni na przerwę przy stanie 9:7 dla Zewiaków!

Dziesięć minut po przerwie było już 16:9 dla świebodzinian. Świetna gra naszego zespołu w drugiej połowie na całym parkiecie i znakomita między słupkami. Nasi bramkarze, a już po raz kolejny Kamil Pasiuta z fenomenalnymi popisami, udowadniają, że są najlepszymi obrońcami Twierdzy Świebodzin.

TS ZEW: Kamil Pasiuta, Patryk Wołk, Daniel Gryglik, Tomasz Sielicki (1), Szymon Kobeszko, Piotr Tomczyk (2), Wojciech Hrycak (4), Piotr Radziwon (2), Daniel Mieszkian (4), Jędrzej Jasiński (6), Sebastian Piotrowski (2), Dawid Lewandowski (1), Michał Tarasiuk (1), Jakub Cenin (2), Piotr Gadaj (2), Kamil Nogajewski (3). Trenerzy: Łukasz Jacykowski, Mariusz Kwiatkowski, Artur Chrzanowski; kier. drużyny: Andrzej Galle