Znakomita forma przed wakacjami. Reprezentanci KK NIDAN Zielona Góra zdobyli aż 35 medali

Cezary Konarski
Reprezentanci Klubu Karate NIDAN Zielona Góra zdobyli w Głuchołazach 35 medali.
Reprezentanci Klubu Karate NIDAN Zielona Góra zdobyli w Głuchołazach 35 medali. KK NIDAN Zielona Góra
Reprezentanci Klubu Karate NIDAN Zielona Góra z przytupem zakończyli starty przed wakacyjną przerwą. W Głuchołazach, w 15. otwartych mistrzostwach województwa opolskiego w karate tradycyjnym zdobyli aż 35 medali.

W turnieju wystartowało ponad 200 zawodników z 15 klubów. Zielonogórzanie spisali się znakomicie, każdy ze startujących w Głuchołazach zawodników KK NIDAN (32 osoby) zdobył medal. Na 35 „krążków” złożyło się 17 złotych, 10 srebrnych i 8 brązowych.

- Dla naszych zawodników był to ostatni start w pierwszym półroczu – powiedział Anatol Kałasznikow, rzecznik KK NIDAN. – To była bardzo udana część sezonu. Widać wielki postęp w formie naszych reprezentantów. W Głuchołazach, oprócz wielu medali, zdobyliśmy największą liczbę punktów wśród wszystkich startujących klubów. W związku z tym nasz sensei Mirosław Kuciarski uroczyście odebrał okazały puchar i złoty medal.

Medale zawodników Klubu Karate NIDAN Zielona Góra

• Złote w kata: Tomasz Rudkiewicz, Maksymilian Mały, Emil Binczycki, Wiktor Semeniuk, Konrad Kałasznikow, Michał Warzecha, Wiktoria Warzecha, Milena Herdzik, Agnieszka Siadaczka, Michalina Wolska, Maja Trubiłowicz, Martyna Trubiłowicz, Wiesław Dyl, Krzysztof Sokołowski, Karol Konik, Michał Pawlak, Marcel Pawlak.
  • Złoty w kumite: Tomasz Rudkiewicz.
  • Srebrne w kata: Julia Rudkiewicz, Laura Semeniuk, Daria Semeniuk, Filip Kulczyk, Anatol Kałasznikow, Jędrzej Sokołowski, Michał Piasecki.
  • Srebrny w kumite: Aleksandra Mroczek.
  • Brązowe w kata: Gracjan Kubik, Szymon Marchewka, Robert Piasecki, Aleksandra Mroczek, Agata Adamczyk.
  • Brązowe w kumite: Agnieszka Siadaczka, Wiktoria Warzecha, Maciej Florek.

Znakomita forma przed wakacjami. Reprezentanci KK NIDAN Ziel...