Pierwsze emocje za nami: ZEW Świebodzin - EUCO UKS Dziewiątka Legnica 23:21 (10:13) [WIDEO, ZDJĘCIA]

Wiesław Zdanowicz
Pierwsze emocje II rundy II ligi piłki ręcznej na hali w Świebodzinie
Pierwsze emocje II rundy II ligi piłki ręcznej na hali w Świebodzinie Wiesław Zdanowicz
Goście z Legnicy rozpoczęli ten mecz od twardych wejść, nawet momentalnie brutalnych, chcąc zaskoczyć świebodzinian i sprowokować ich do fauli. I nawet im częściowo się to udało. Od początku też stworzyli punktową przewagę, o czym świadczy wynik pierwszej połowy. Po zmianie stron gospodarze prowadząc mądrą grę doprowadzili do wyrównania, a w konsekwencji - pierwszego po przerwie świątecznej zwycięstwa.