Spotkanie zakończone sukcesem. Lider Świebodzin wygrał w Kobierzycach

Anna Moyseowicz
Lider Świebodzin wygrał z KPR II Gminy Kobierzyce.
Lider Świebodzin wygrał z KPR II Gminy Kobierzyce. MUKS Lider Świebodzin
Seniorki II ligi Lidera Świebodzin wygrały z KPR II Gminy Kobierzyce 29:27. Pomimo przegranej pierwszej połowy, zawodniczki nadrobiły straty.

Lider Świebodzin wygrał z KPR II Gminy Kobierzyce

W niedzielę (21 listopada) Lider Świebodzin rozegrał spotkanie z KPR II Gminy Kobierzyce. Seniorki II-ligi przegrały pierwszą połowę 16:10. - Wynikło to tylko i wyłącznie z naszych błędów. Według sędziów wykonaliśmy za dużo kroków. Porozmawialiśmy sobie w szatni i druga połowa była już na naszą korzyść - mówi Igor Mrozowicz, trener.

Wychodzimy z dołka zdrowotnego, już powolutku jest lepiej. Drużynę buduje się w bólu i cierpieniach. Na ten mecz też nie mogliśmy pojechać w pełnym składzie, parę dziewczyn zabrakło, jeszcze nie są w pełni zdrowe - dodaje trener.

W sobotę (27 listopada) Lider zagra z drużyną z Gniezna. - Mamy nadzieję, że wszystkie nasze zawodniczki będą do dyspozycji i wrócimy na odpowiednią ścieżkę - mówi trener.

Dziś (22 listopada) juniorki o godzinie 17.45 w Świebodzinie zagrają z drużyną Sparty Gubin

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani