Zryw Rzeczyca w kilka minut wygrał przegrywany mecz z Mewą Cigacice [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wiesław Zdanowicz
Me
Me Wiesław Zdanowicz
W sobotę, 17 czerwca, na lubuskich boiskach odbyła się ostatnia kolejka rozgrywek o mistrzostwo piłkarskiej klasy okręgowej w sezonie 2016/2017 z udziałem 16. zespołów.

Zryw w sobotnim meczu rozegranym na boisku w Leśnej Górze miał duże „przestoje”. Rozpoczął od intensywnych ataków, by następnie przez całe niemal spotkanie przegrywać 2:0. Dopiero w końcówce w przyjezdnych wstąpił duch walki i dosłownie w kilka minut Zryw wyrównał, a następnie zdecydowanie pokonał zaskoczonych gospodarzy.

Bramki dla podopiecznych trenera Mariana „Fiedzi” Fiodorowicza zdobywali: Rosiński, Ziółkowski, Pisarski (oraz jedna samobójcza).

Mecz prowadziła trójka sędziowska w składzie: Piotr Kolman, Paweł Pięta, Mariusz Paszkiewicz.

Zryw Rzeczyca: Paweł Sergiew, Szymon Król, Wojciech Krzywicki, Rafał Langner, Damian Liczbański, Daniel Pisarski, Sebastian Bartkowiak, Daniel Rosiński, Daniel Sokoliński, Karol Wasielewski, Dawid Ziółkowski; w rezerwie: Bogusław Hoffman, Mateusz Klimczak, Artur Masiuk, Damian Rombalski

Mewa Cigacice: Paweł Dryło, Krzysztof Romańczuk, Tomasz Barbasiewicz, Arkadiusz Bujarski, Bartosz Kuleczka, Bartosz Oklejewicz, Paweł Panasiuk, Karol Piotrowski, Daniel Wilk, Jakub Gwóźdź, Krzysztof Bajor; w rezerwie: Adrian Skiba, Wojciech Tarasiuk, Paweł Motyl, Patryk Szymańczuk, Józef Siemaszko, Sebastian Sołek

Wyniki 30. kolejki na innych boiskach: Błękitni Ołobok - Promień Żary 0:2, Zjednoczeni Lubrza - Amator Bobrowniki 3:5, Piast Czerwieńsk - Korona Wschowa (b/d), Unia Kunice (Żary) - GKS Siedlisko 2:0, Tęcza Krosno Odrzańskie - Carina Gubin 1:3, Zorza Ochla - KP Piast Iłowa 1:0, Czarni Żagań - Odra Nietków 2:1